Česká značka PURITY VISION® už 10 let spojuje nejnovější vědecké poznatky spolu s tradičními a časem prověřenými postupy. Přináší moderní výrobky uspokojující dnešní potřeby i trendy. Produkty neobsahují konzervanty ani barviva a nejsou testované na zvířatech. Při výrobě používají energii z obnovitelných zdrojů.

Purity Vision máme rádi hlavně pro čistotu jejich výrobků. Jsou totiž tak čisté, že se dají jíst. Do portfolia jsme je chtěli hned z několika důvodů: jsou to Češi jako my, mají skvělé produkty, které jsou tak univerzální a zároveň kvalitní, že to ani nejde popsat slovy. A den za dnem nám vyráží dech, jakou mírou se svými aktivitami například v Africe, na Filipínách nebo Bulharsku zasazují o lepší svět. Proto chceme být součástí tohoto řetězce tím, že Vám zprostředkujeme možnost nakoupit jejich produkty. 

Jak v Purity Vision sami říkají: Respektujeme ekologické hledisko jak při získávání surovin a výrobě, tak při přepravě a prodeji. Většina našich produktů má certifikaci bio kvality. Chceme zkrátka, aby PURITY VISION® představovala hodnoty, ve které věříme: kvalitu, spolehlivost, šetrnost a naději pro zemi a lidstvo.

0